Анжеліка Володимирівна Терлюга – заслужений майстер спорту України (2019). Змагається у ваговій категорії до 55 кг.
Народилась 1992 року в Одесі.
Почала займатися карате у сім років. Перший тренер – Владислав Єршов.
З 2006 року тренується у Дениса Морозова.
Закінчила Одеський національний політехнічний університет за фахом «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».
Працює фітнес-директором у мережі фітнес-клубів.
Анжеліка Терлюга – найвідоміша та найпопулярніша каратистка України. Її добре знають по численним фото та сюжетам у ЗМІ та соцмережах. Але попри свій гламурний імідж одеська красуня є дуже серйозною, цілеспрямованою, працелюбною людиною, яка надзвичайно наполегливо та багато працює заради досягнення спортивних та життєвих успіхів.
«Карате – це моє життя, це моя пристрасть, це мої бажання. Мій тренер прищепив мені любов до цього виду спорту», — каже Ліка.
На шляху Ліки були нелегкі випробування (зокрема – рання смерть улюбленого батька), важкі періоди зневіри у себе та прикрі поразки на відповідальних турнірах. Але ці випробування лише загартували її характер; подолання труднощів викувало з неї кращу каратистку світу в її категорії.
2018 року очолила рейтинг Міжнародної федерації карате у своїй ваговій категорії -55 кг.
Свій коронний удар, три очковий ура-маваші в голову, Анжеліка відточила на тренуваннях до автоматизму. Всі її суперниці чудово знають про цю грізну зброю українки, але на практиці протидіяти їй не можуть.
Двічі визнавалася найкращою спортсменкою України: в травні 2018 року та в січні 2020 року, найкращим тренером місяця тоді визнавався сенсей Анжеліки Денис Морозов.
Зійшовши на вершину світового карате, Анжеліка не лише не пригальмувала у своїх зусиллях, а навпаки – стала працювати ще більше. Вона говорить так: «Без тренувань, без талановитого тренера, без його сучасного погляду на карате як таке, без постійної змагальної практики, без цього досвіду не може бути великих перемог. Крім того, треба постійно працювати над собою, не можна зупинятися. Якщо ти дав собі сьогодні поблажку, можна бути впевненим, що твої суперники водночас зроблять вдвічі більше, і це відгукнеться тобі на татамі. Тож найголовніше – треба постійно працювати над собою».