Безкоштовне завантаження. Допомога батькам

Відвідайте наш сайт Kids19en.com для для вчителів та батьків.

Як діти вчать мову? З якого віку треба починати вчити англійську мову?

Дуже просто: слухають, запам'ятовують, повторюють.
Чим раніше, тим краще.


Все дуже просто. Вони слухають, запам'ятовують, намагаються повторити і, нарешті, кажуть.
Чим більше дитина чує, як говорять, чим більше з нею спілкуються, тим більше слів вона запам'ятовує. Вона відмінно зіставляє слово з предметом або дією. І їй байдуже, скільки слів визначає один і той же предмет. Вона прекрасно розкладе все по поличках.
Також дитина вчить граматику - вона просто запам'ятовує як правильно. Жодна дитина не розповість вам, чому вона говорить граматично правильно, якими правилами вона користується. Адже вона просто копіює те, що найчастіше чула. Виходить, що чим більше дитина буде чути мову, тим краще її запам'ятає.
Гленн ДоманВідомий американський лікар і розробник навчальних методик для всіх дітей Гленн Доман (метод Домана) і його команда довели, що найефективніше навчання відбувається в період зростання мозку. Тому навчити чогось маленьких дітей, набагато легше.
Здатність оволодіння мовою успадковується дитиною з народження і проявляється вже з перших місяців життя. Дитина одразу заговорить на декількох мовах, якщо батьки створили для нього штучно або природно) різні мовні середовища.
На Україну, до мами, приїхала подруга нашої співробітниці з сином. Хлопчику чотири з половиною роки. Він говорить з бабусею російською. Якщо не знає або забув якесь слово, каже його англійською. Якщо не пам'ятає це слово англійською, скаже його на арабською. У родині мати говорить з ним російською, батько арабською, нянечка англійською. До 7 років буде пристойно знати три мови.
Онучка нашого доброго знайомого пішла в Нью-Йорку в перший клас. Вона жила в Америці вже досить довго, але в родині розмовляли російською. Вона, звичайно, дивилася мультфільми англійською, трохи намагалася спілкуватися з сусідськими дітьми, іноді мати говорила з нею англійською, але переважно це була російська мова. Шість місяців у школі вона мовчала. Вчителька картала батьків, що вони не віддали дитину в дитячий садок. Були реальні проблеми. Через 6 місяців вона почала розмовляти. Через 7 місяців вже намагалася командувати однокласниками. До кінця першого класу, всі проблеми зникли. Підсумок цієї історії - в 7 років дівчинка відмінно володіє англійською та російською мовами.
Які ж можливості дитячого мозку? Кажуть, що дитина може запам'ятовувати до 20 слів у день. Цифра, яку важко перевірити. Давайте поділимо її на 2, а потім помножимо на 6 років (1-7 років).10 (слів) х 360 (днів) х 6 (років) = 21 600 слів. Тепер припустимо, що ці слова діляться на 2 мови, виходить 10 000 слів. Тобто, дитина до 7 років може вивчити 10000 слів в одній мові і 10 000 в іншій.
Що таке 10 000 слів? Це активний словниковий запас високоосвіченої дорослої людини. Хоча для того, щоб майже вільно спілкуватися достатньо 4 000 активних слів.
Чому ж дитина до 7 років не вивчає всі ці слова? Причини дві. Перша причина - вони йому не потрібні. Те, що йому потрібно він запам'ятає. Слово «телепортація»і що воно означає, знатиме в 5 років, якщо подивиться відповідний мультфільм. Друга причина - ми його всім цим словам не вчимо.
А ось після шести років дітям стає складніше оволодіти іноземними мовами. І знову на це дві причини. Перша причина - мозок припиняє інтенсивне зростання. Друга причина - к шести рокам дитина добре володіє мовою на рідній мові. Досить вільно спілкується з оточуючими його людьми. І унікальні здібності до вивчення мов, закладені в дитиніприродою, застигають, так як вони вже забезпечили життєздатність організму в середовищі, і їх призначення для організму вичерпано.
Когда дети должны начинать учить Английский язык
Тому на питання

«З якого віку треба починати вчити англійську мову?»,

ми відповідаємо -

ЧИМ РАНІШЕ, ТИМ КРАЩЕ!


Завантажити цю статтю в PDF - Download

Читати цю статтю англійською на BabyEnglish.Club - Read
Завантажити цю статтю в PDF - Download

Читати цю статтю російською на BabyEnglish.Club - Read
Завантажити цю статтю в PDF - Download



Education320 ® 2018-2025
10223 visitors today, 3252826 total