«Не обмежуйте дитину власним навчанням,
бо він народився в інший час» Рабіндранат Тагор.
Полюбіть математику Полюбите математику
If you stop at general math, then you will only make general money
Не може бути жодних сумнівів, що математика дійсно дуже важлива.
Вона забезпечує ефективний спосіб побудови розумової дисципліни та розвиває логічне мислення. Крім того, математичні знання відіграють вирішальну роль у розумінні змісту інших предметів, таких як природознавство, суспільствознавство і навіть музика та мистецтво.
Приклад #1.
Вимоги до кандидатів, які вступають до університетів з престижними та затребуваними професіями (зарплати після закінчення від 65 000 до 130 000 доларів на рік):
рівень знань мінімум із трьох предметів від A*AA до AAB. Це дуже високі вимоги. Один із цих предметів математика.
Приклад #2.
Відсутність математичних знань у широких верствах населення спонукала прем'єр-міністра Великобританії Ріші Сунака розкритикувати «культурне уявлення про те, що бути поганим у математиці — це нормально». Він наголосив, що це ставить дітей «у невигідне становище», і запропонував нову політику, спрямовану на те, щоб більше учнів вивчали математику, доки їм не виповниться 18 років.
Погана успішність з математики – це глобальна проблема. За даними незалежної благодійної організації National Numeracy, багато дорослих і дітей у якийсь момент свого життя відчувають стрес і занепокоєння (включаючи фізичні симптоми!), коли стикаються з математикою.
Якщо у вас чи ваших дітей є ця проблема – неприязнь до математики, постарайтеся її вирішити – просто її полюбивши. Питання в тому, як змусити себе та інших побачити красу у предметі, що часто асоціюється з такою кількістю негативу?
Можливо ці кроки (якщо ви їх зробите) допоможуть вам у цьому.
Прочитайте стару книгу під назвою «Математика в цікавих історіях».
Якову Перельману (1882-1942), автору багатьох науково-популярних книг, спала на думку блискуча ідея: використовувати пригодницькі та фантастичні оповідання відомих авторів , таких як Герберт Уеллс і Жюль Верн, для демонстрації широкого кола захоплюючих математичних питань, від відносності простору та часу до чотиривимірного світу. Ця книга, вперше опублікована в 1927 році, є справжньою класикою науково-популярної літератури, яка змушує читача поглянути на математику в новому світлі.
Підберіть один або кілька каналів YouTube з математики, які вам сподобаються.
На YouTube досить багато каналів, пов'язаних з математикою. Намагайтеся підібрати канал, який розкриває приховану магію цього предмета з його захоплюючими таємницями та дивовижними чудесами.
Якщо ви володієте англійською, обов'язково включіть у список канал "Mathologe", професора математики з Університету в Мельбурні. Цей канал підтвердження того, що Математика безперечно може бути цікавою.
Почитайте цитати про красу математики від тих, хто її дійсно цінує.
Їх легко знайти в інтернеті. 10 цитат розмішуються нижче.
Не может быть никаких сомнений в том, что математика действительно очень важна.
Она обеспечивает эффективный способ построения умственной дисциплины и развивает логическое мышление. Кроме того, математические знания играют решающую роль в понимании содержания других предметов, таких как естествознание, обществознание и даже музыка и искусство.
Пример #1.
Требования к кандидатам поступающим в университеты с престижными и востребованными профессиями (зарплаты после окончания от 65 000 до 130 000 долларов в год):
уровень знаний минимум по трем предметам от A*AA до AAB. Это очень высокие требования. Один из этих предметов математика.
Пример #2.
Отсутствие математических знаний у широких слоев населения побудило премьер-министра Великобритании Риши Сунака раскритиковать «культурное представление о том, что быть плохим в математике — это нормально». Он подчеркнул, что это ставит детей «в невыгодное положение», и предложил новую политику, направленную на то, чтобы больше учеников изучали математику, пока им не исполнится 18 лет.
Плохая успеваемость по математике — это глобальная проблема. По данным независимой благотворительной организации National Numeracy, многие взрослые и дети в какой-то момент своей жизни испытывают стресс и беспокойство (включая физические симптомы!), когда сталкиваются с математикой.
Если у вас или ваших детей есть эта проблема - неприязнь к математике, постарайтесь её решить - просто её полюбив. Вопрос в том, как заставить себя и других увидеть красоту в предмете, который часто ассоциируется с таким количеством негатива?
Возможно эти шаги (если вы их сделаете) помогут вам в этом.
Прочитайте старую книгу под названием «Математика в занимательных историях».
Якову Перельману (1882-1942), автору многих научно-популярных книг, пришла в голову блестящая идея: использовать приключенческие и фантастические рассказы известных авторов, таких как Герберт Уэллс и Жюль Верн, для демонстрации широкого круга увлекательных математических вопросов, от относительности пространства и времени к четырехмерному миру. Эта книга, впервые опубликованная в 1927 году, является настоящей классикой научно-популярной литературы, заставляющей читателя взглянуть на математику в совершенно новом свете.
Подберите один или несколько YouTube каналов по математике, которые вам понравятся.
На YouTube достаточно много каналов связанных с математикой. Постарайтесь подобрать канал, который раскрывает скрытую магию этого предмета с его захватывающими тайнами и удивительными чудесами.
Если вы владеете английским, обязательно включите в список канал "Mathologe", профессора математики из Университета в Мельбурне. Этот канал подтверждение того, что Математика определенно может быть интересной.
Почитайте цитаты о красоте математики от тех, кто ее действительно ценит.
Их нетрудно найти в интернете. 10 цитат размешаются ниже.
Inspiring and Motivational Quotes About Math
Надихаючі та мотиваційні цитати про математику
Вдохновляющие и мотивационные цитаты о математике